Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

- Dlaczego nie byliście w pracy? - Miąłem zapalenie ucha środkowego... - Nie bujajcie, kapralu, przecież ucho jest lewe i prawe.

Policjant do kolegi: - Nie wiesz przypadkiem co to jest kurtyzana ? - Nie, ale tam stoi facet wyglądający na profesora, spytaj się go. Policjant, podchodzi i pyta: - Przepraszam, czy nie wie pan co to jest kurtyzana? - To taka rokokowa kokota. Drugi policjant pyta: - I co ci powiedział ? - Eee tam, to jakiś jąkała

- Niektórzy z was używają słów których nie rozumieją i potem ludzie się z nas śmieją, a o policji wciąż krążą dowcipy - mówi komisarz na odprawie. - Czy to alibi do mnie? - pyta jeden z podwładnych.

Policjant w księgarni: - Proszę o cos głęboko intelektualnego, pobudzającego do myślenia. - Może Kafkę ? - Dziękuje, już piłem.

Na balu milicjantów: - Czemu pan tak się szybko kreci? Przecież to wolny taniec! - Oj nie taki wolny! Na płycie jest wyraźnie napisane "33 obroty na minutę"!

Akcja MO. - Jak mogliście do tego dopuścić, żeby ten przestępca wam się wymknął!!! Przecież wyraźnie mówiłem, żebyście obstawili wszystkie wyjścia!!! - Ale on widocznie wymknął się wejściem!

Dodatkowe informacje