Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Spotyka się trzech facetów i siadają przy piwku. Jeden się pyta: -Co chcielibyście, żeby powiedzieli na waszym pogrzebie? Pierwszy odpowiada: -A no chciałbym, żeby powiedzieli, że byłem najlepszym ojcem, synem i mężem na świecie... Drugi mówi: -A ja chciałbym, żeby powiedzieli, że byłem najlepszym piłkarzem świata...No a ty Janek?? Pyta się trzeciego -A ja bym chciał, żeby powiedzieli tak: "On się rusza, on się rusza!!

- Dlaczego Bóg najpierw stworzył mężczyznę? - Bo musiał zacząć od zera? - A dlaczego po stworzeniu kobiety nie stworzył już niczego? - Bo wreszcie stworzył coś idealnego.

- Dlaczego facet jest jak delfin? - Bo mówi się, że inteligentny, ale nikt tego nie udowodnił...

Przychodzi facet do apteki, pokazuje dłoń i mówi: - Pięć. - Co pięć? - pyta aptekarz - Pięć tabletek viagry. Zaprosiłem pięć fajnych lasek na wieczór. Następnego dnia ten sam facet przychodzi znowu i pokazuje dwie dłonie. - Co? Dziesięć? - pyta aptekarz - Nie, krem do rąk. Nie przyszły...

- Jakie największe świństwo można zrobić koledze, który ma piękną żonę? - Wmówić jego żonie, że orgazmy powodują tycie.....

Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, wiec postanowił coś z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał cale swe ciało, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz.
Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała coś wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedną, to w drugą stronę.
- Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej.
- Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona.
- Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć!

Dodatkowe informacje