Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Synek mówi do mamy
- Mamo, a dlaczego moja kuzynka nazywa się róża ?
- Ponieważ twoja ciocia lubi kwiaty.
- A ty co lubisz mamo ?
- Przestań zadawać głupie pytania Wacuś .

Tatusiu, skąd ja się wziąłem na świecie ? - pyta Jasio. - No, wiesz syneczku, bocian ciebie przyniósł. - Oj tatusiu, masz taka fajna żonę, a pieprzysz bociany ?

W autobusie komunikacji miejskiej, w dużym tłoku, mały chłopczyk (ok 4-5 latek) mówi : - Mamo ja chcę usiąść! - Ależ synku nie ma miejsca. - Mamo! Ja chce usiąść !! - Mówiłam ci już synku, popatrz - nie ma miejsca! - Mamo! Ja chce usiąść !!!! Bo coś powiem !!! - Ależ synusiu - nigdzie nie ma wolnego miejsca !!!! Na to synuś na cały głos : - A tata powiedział, ze masz zimną dupę !!!!!!!

W aptece kolejka. W kolejce stoi mama z synkiem i cały czas się przekomarzają: - No mama ! Kup mi ten samochodzik ! - Mówiłam ci już tyle razy - byłeś niegrzeczny i za karę ci nie kupię! No i tak przez dłuższa chwilę mama z synkiem sie wykłócają. W końcu synek wali na cały głos w tej aptece z grubej rury : - Mama !!!! Kup mi ten samochodzik bo powiem babci, ze widziałem jak całowałaś tatę w siusiaka !!!!!!!!

Scenka rodzajowa w kościele. Już prawie koniec mszy, mały bąbel tak na oko 3 latka wykazuje pewne znudzenie i zniecierpliwienie. Kręci się coraz bardziej i marudzi sobie pod nosem. W pewnym momencie rzuca: - Mamo! Niech ksiądz już powie "Idźcie ofiary do domu"

Znacie taki program mini-lista przebojów? to stamtąd: prowadzący (p) jak masz na imię? dziewczynka, ok. 4 lat (d) Ania (p) a czy twoi rodzice przyjechali z tobą? (d) tak (p) a gdzie siedzą? (d) tam... (pokazuje paluszkiem) (p) o brawo, witamy tatę i mamę. a czy masz w domu jakieś zwierzątka? (d) tak, kotka. (p) a jak tatuś woła na kotka? (d) ty jebany sierściuchu.

Dodatkowe informacje