Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Do baru, rzeźniczej speluny wchodzi mały wystraszony człowieczek i nieśmiało pyta:
- Panowie, bardzo przepraszam, czyj to rottweiler jest uwiązany na zewnątrz?
Podnosi się olbrzymi, zarośnięty dresiarz i rzuca:
- Mój, bo co k***a?
Na to przestraszony człowieczek:
- Bardzo mi przykro, ale mój ratlerek go zabił.
- A jak to niby miał zrobić?!!
- Stanął mu w gardle.

Co to jest: ma 7 pasków, jest łyse, ciągle wali w rogi i jest ze wsi??? - Dresiarz ze wsi.

Wpada dresiarz do chińskiej restauracji. Mija chwilka, kelner przynosi pałeczki, a dresiarz na cały głos: - A co ja bęben k**wa zamawiałem?!

Oto pytania z egzaminu maturalnego z matematyki dla uczniów z Pruszkowa.

(Pruszków, 2005/2006)

Nazwisko:.......................................
Pseudonim:....................................
Przynalezność (Gang):........................

1) Jevgienij posiada AK-47 z magazynkiem na 80 kul. Wystrzeli swoje 13 kul za każdym razem gdy naciska na spust. Ile razy może wystrzelić zanim będzie musiał zmienić magazynek?

2) Karol posiada 10 gram "czystej kolumbijskiej". Zmieszał ją z "dwutlenkiem" w stosunku 4 części kokainy do 6 części "dwutlenku". Sprzedał 6 gramów mieszaniny Maryjanowi za sumę 650 zl i 15 gramów Romanowi, po 100 zł za gram.
a) kto, Miguel czy Ramon, dał się wyrolować?
b) Ile gramów mieszaniny zostało Carlosowi?
c) jaki jest stopień zanieczyszczenia kokainy Carlosa?

3) Radek jest alfonsem. Ma trzy dziewczynki, które dla niego pracują. Jeśli cena jednego numerku wynosi 110 zl, a dziewczynkom dostaje się z tego 60 zl, to ile razy każda z dziewcząt będzie musiała się sprzedać, aby Radek mógł opłacic swoje 3 dzienne dawki cracku, cena których wynosi 85 zl za skręta?

4) Irina chce odebrac czesc ze 100 gramów heroiny, która kupila w celu otrzymania 20-procentowego zysku. Jakiej masy srodka rozrzedzajacego musi uzyc?

5) Arkadiusz zarabia 2000 zl na każdym skradzionym BMW, 1500 zl jeśli jest to "japończyk" i odpowiednio 4000 zl za 4x4. Jeśli juz ukradł dwa BMW i trzy 4x4, to ile "japończyków" mu zostaje do sciągnięcia, aby otrzymał dochód w wysokości 30.000 zł?

6) Jachu jest od 6-ciu lat w więzieniu za napad z morderstwem. Uzyskane w czasie napadu środki, tj. 90 000 zł, ukrył w mieszkaniu swojej dziewczyny. Każdego miesiąca dziewczyna "podciąga" z puli 450 zl. Ile pieniędzy zostanie Jachowi po wyjściu z więzienia?

Pytanie dodatkowe: ile lat dostanie Jacho, jesli po powrocie na wolnosc zabije ta suke?

7) Marecki przespał sie z 6-cioma dziewczynami z gangu. W chwili obecnej w gangu jest 27 dziewczyn. Jaki procent dziewczyn z gangu przeleciał Marecki?

8) Podczas ostatniej bitwy z bandą Ukrainców, Stachu zużył 76 kul z pistoletu automatycznego, które dosięgły zaledwie trzech osób.

a) jaka jest jego skuteczność?
b) czy zasługuje na pozostanie w gangu, jeśli próg maksymalny wyznaczony przez współczynnik Pershinga wynosi 23 kule na ubitego Ukraińca?

Przychodzi dresiarz do sklepu motoryzacyjnego:
- Są łańcuchy do jawy?
- Są. Zapakować?
- Nie dziękuję. Bijemy się za rogiem.

W jaki sposób dres, podczas napadu, uratował życie staruszce? Przestał ją kopać.

Dodatkowe informacje