Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Jak zająć blondynkę przez cały dzień? Wpuścić ją do okrągłego pokoju i kazać jej usiąść w rogu.

Przychodzi blondynka do fryzjera z walkmanem i słuchawkami na uszach. - Proszę mnie przyciąć, ale tak żeby nie ruszać słuchawek. - hm... no dobra Jednak w pewnej chwili przy ścinaniu fryzjer zahacza o słuchawki, które spadają na ziemię. W tej samej chwili blondynka upada na podłogę i leży, nie oddycha, wytrzeszcza oczy. Fryzjer nie wiedząc co robić bierze słuchawki i słucha: wdech, wydech, wdech, wydech, wdech, wydech.......

Przychodzi blondynka do sklepu RTV i prosi o telewizor z lotnikiem. Na to sprzedawca : "Chyba z pilotem ?" Blondynka : "Nie wiem, jestem w tych sprawach zupełnym lajkonikiem.

Brunetka do blondynki : "Byłam robić testy ciążowe". Blondynka : "I co trudne były pytania ?"

Dlaczego blondynka, jak idzie spać, to stawia na szafce nocnej dwie szklanki: jedną pustą, a jedną z wodą? Bo nie wie, czy będzie się jej chciało pić czy nie!

Jadą trzy blondynki windą. Nagle coś się zepsuło i winda stanęła między piętrami. Jedna z nich przerażona tłucze w ścianki, ale nic to nie daje. Druga zrezygnowana usiadła w kącie. Wreszcie trzecia po półgodzinnym namyśle mówi: - To co dziewczyny, krzyczmy razem !!! A blondynki: - Razem, razem, razem !!!!

Dodatkowe informacje